Dresselhaus.Shop
Dokümanlar
İletişim

Kalite

Kalite

| Anasayfa / Kalite / Kalite Yönetim Sistemi

Kalite Yönetim Sistemi


  Kalite Güvence

  Dresselhaus Çetin, yıllara dayanan gelenek ve aynı zamanda inovasyon demektir. En titiz kalite gereksinimleri, kalifiye çalışanlar ve uzun vadeli yatırımlar Dresselhaus Çetin’i Türkiye’nin en başarılı bağlantı elemanları tedarikçilerinden biri olarak görünmesini sağlıyor. Dresselhaus Çetin kalite güvencesini genişletmek için önemli yatırımlar yapmakta, bu sayede birçok tanınmış şirket Dresselhaus Çetin ürünleri ve servislerini tercih etmektedir. Şundan eminiz, üzerinde Dresselhaus Çetin adı varsa, içinde endüstriyel kalite var.

  CAD Çizimleri

  Bağlantı elemanları ve birleştirme teknolojilerinde önde gelen tedarikçilerden biri olarak, müşterilerimize yüksek çeşitlilikte bağlantı elemanları için özel tasarımlar sunuyoruz. Online mağazamız aracılığıyla tasarım verilerinize isteğiniz zaman PDF formatında erişebilirsiniz. İsteklerinize paralel olarak diğer formatları da kullanımınıza sunmaktan memnuniyet duyarız.

  Her formatta CAD Verileri

  Müşterilerimize özel parçalarımızın CAD verilerini içeren kapsamlı bir Solid Edge tabanlı kitaplığımız mevcuttur. Sistemimiz, bir dizi farklı dosya biçimine dosya aktarımına izin verir, böylece talep üzerine size en uygun CAD dosyasını sağlayabiliriz:

  3D:
  Parasolid
  XGL
  ACIS
  Catia V4/5
  IGES
  STEP
  STL
  Adobe Acrobat (3D PDF)
  Universal 3D
  Viewer
  KeyShot

  2D:
  IGES
  Adobe Acrobat (PDF)
  MicroStation
  AutoCAD (DWG/DXF)  Yasal Uyarılar
  Telif Hakkı © Dresselhaus Çetin Tüm hakları saklıdır.
  +90 212 689 38 00

  Adnan Kahveci Mah. Harbiye Cad. Nr:15/1 Beylikdüzü/ İstanbul


  Telif Hakkı © Dresselhaus Çetin Tüm hakları saklıdır.