Dresselhaus.Shop
Dokümanlar
İletişim

Kalite

Kalite

| Anasayfa / Kalite / Kalite Politikalarımız

Kalite Politikalarımız


Kalite Politikası


Hizmet ve ürün kalitesi için, giderek daha yüksek kalite beklentileri olması nedeniyle, standartlar da sürekli yükselmektedir. Dresselhaus Çetin bu zorlukları kabul ederek piyasadaki konumunu ve rekabetçiliğini genişletebilmek için bir fırsat olarak görmektedir.

Dresselhaus Çetin’in yönetim politikası; müşteri, personel ve süreç odaklıdır.

İyi bir kalitenin zamanında ve uygun bir fiyatla teslim edilmesi, Dresselhaus Çetin’in en önemli hedefleri arasında yer almaktadır.

Yönetimimizin mümkün olan en iyi kalitenin sunulmasına yönelik olarak aldığı tüm kararlarında, çevre etkileri ve çevre ve iş güvenliği kanunları ile ilgili düşünceler esas alınmaktadır.

Bilinen ürün ve hizmet kalitesinin gelecekte de devam edebilmesi için belgelenmiş ve entegre bir yönetim sistemi tesis edilmiş olup, bileşenleri şunlardır:

  • Kalite
  • Çevre
  • İş güvenliği

Bu sistem unsurlarının iç içe geçerek işlevsel olması, Dresselhaus Çetin’in sürekliliğinin ve başarılı geleceğinin temelini oluşturmaktadır.

Dresselhaus Çetin olarak;

Dresselhaus Çetin’in yönetim sistemi, aşağıdaki norm ve yönergelere göre onaylıdır.

Dresselhaus Çetin bu norm ve yönergelere uyarak, kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmeyi amaçlamaktadır.

ISO 9001: 2015

ISO 14001: 2015

ISO 45001: 2018

Kalite ve güvenilirlik unsurlarının müşteri memnuniyeti için belirleyici olması sebebiyle Dresselhaus Çetin tedarikçilerini de bu yönetim sistemine dâhil etmiştir.

Dâhil edilen tedarikçiler, ürün kalitesini güven altına alabilen, güçlü ve etkili kalite yönetim ve kalite güvence sistemlerine sahiptirler.

Dresselhaus Çetin’e ulaşan ürünler, ayrıca rastgele denetimlere de tabi tutulur ve sürekli ürün yönetim sistemine bağlı bilgisayar destekli kalite kontrol sisteminin (CAQ) kontrolünde bulunur.

Dresselhaus Çetin, isteklerinizin ve kalite taleplerinizin yerine getirilmesi için elindeki imkânların sınırlarını zorlamaktadır. Bu şekilde tesis edilen güven duygusu, uzun süreli iş birliğinin temellerini oluşturmaktadır.

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Dresselhaus Çetin Tüm hakları saklıdır.
+90 212 689 38 00

Adnan Kahveci Mah. Harbiye Cad. Nr:15/1 Beylikdüzü/ İstanbul


Telif Hakkı © Dresselhaus Çetin Tüm hakları saklıdır.